קבוצות תמיכה

קבוצות תמיכה הינה קבוצת אנשים אשר מתאספים על מנת להעניק ולקבל תמיכה ועזרה בנושא משותף – בדרך כלל נושא נפשי המטריד אותם. קבוצות התמיכה לרוב אינן מהוות תחליף ליעוץ מקצועי באותו נושא – אלא באות כהשלמה וכתרפיה עבור האדם שרוצה להרגיש כי הוא אינו לבדו בנושא. במפגשי קבוצות התמיכה הללו חולקים המשתתפים מידע, משתפים בחוויות אישיות מקשיבים לאנשים אחרים תוך הבנה, אמפתיה ותמיכה.

קבוצות תמיכה בגירושין

גם לגברים העוברים תהליך של גירושים ישנן קבוצות תמיכה העוזרות להם לעבור את התהליך המשפטי מבחינה נפשית. במפגשים אלו חולקים הגברים עצות משפטיות, טיפים על זכויות הגבר בגירושין וסיפורים מהחיים וכך הם עוזרים לעצמם ולאחרים להתמודד עם התהליך הנפשי הקשה. ישנן קבוצות תמיכה לכל סוגי בעיות הגירושים והמשפחה. החל מקבוצות העוסקות בעניינים של גניבת זרע דרך בעיות משמורת ילדים וכלה בגברים המרגישים מאויימים מהנשים שלהם.

את קבוצות התמיכה מנחה בדרך כלל איש מקצוע או איש עם התמחות בתחום המרכזי והוא ומוכשר לעודד אנשים להיפתח ולשתף במחשבות ובתהליכים הקשים שעוברים עליהם.

אם אתה בהליך גירושין, או שיש לך בעיות במשפחה ומרגיש שקשה לך לסחוב את כל הצרות על הכתפיים – אתה יותר ממוזמן להצטרף לאחת מקבוצות התמיכה של המרכז לזכויות הגבר. אל דאגה, אצלנו לא יתקיפו אותך ולא תאלץ להשיב על שאלות שאינך מעוניין. תוכל להגיע לפגישות התאקלמות עד שתרגיש בנוח. ואם תרצה לשתף את חברי הקבוצה בחוויות או לבקש עזרה בתהליך שאתה עובר – אנחנו נשמח להקשיב ולייעץ. ונשמח גם לשמוע את מה שיש לך לייעץ לחברי הקבוצה.

לקבלת פרטים על קבוצות התמיכה של המרכז לזכויות הגבר פנה אלינו ונשמח להעניק לך כתף תומכת.

המרכז לזכויות הגבר

מרמורק 4-6 קומת קרקע, תל אביב

1-700-700-897

03-6857777

Call Now Button