הסדרי ראייה

זה לא סוד שבהליך גירושים מרגיש הגבר לא פעם מופלה לרעה הן על ידי בית הדין הרבני שלרוב ילך לקראת האישה בכל הקשור לענייני משמורת ילדים ותשלומי מזונות. כמובן שלאחר שקילת כל הראיות והשיקולים הנוגעים לטובת הילד – אך עדיין התחושה היא כי כמעט תמיד באופן אוטומטי – ההליך ייטה לטובת האישה.

כיצד בכל זאת אפשר להוציא את המרב לטובת הגבר?

בסופו של דבר מטרת הליך הגרושין הוא להגיע לעמק השווה בין הגבר לאישה. גבר שמגיע ללא הכנה מוקדמת ומבלי להתייעץ עם עורך דין מומחה לענייני גירושין עלול לאבד זכויות רבות מבלי לדעת שהוא בכלל זכאי להן. ומצב כזה הנו קריטי במיוחד כשמעורבים ילדים בתמונה.

הבעיה המרכזית היא שרוב הגברים יתמקדו בטיפול בענייני כספים גירושין חלוקת רכוש ועוד – ויזניחו את הטיפול בענייני המשפחה והזוגיות וישאירו אותו לסוף. וזאת בשל חוסר הנסיון והביטחון העצמי לעסוק בנושא בו, אין להם יד ורגל על אף המחשבה כי הם יכולים להתמודד לבדם, הם יפלו שדודים מול עורך דין שיש לו ידע ונסיון בענייני משפחה. לכן חשוב מאוד שהגבר יהיה מוכן לכל תרחיש אפשרי ולכל קרב כלכלי, משפטי ורגשי על ידי היוועצות עם מומחים בתחום.

לכן, על מנת שלא לפגוע ברוב זכויות הגבר בגירושין שלך בהליך גירושים – מומלץ וכדאי להתייעץ עם עורכי דין מומחים המכירים את ההליך של בית משפט לענייני משפחה.

Call Now Button