הסכם גירושין

במידה והחלטתם לפרק את התא המשפחתי וחשוב לכם כי פירוק זה ייעשה בדרכי שלום ונועם, הרי שפניכם מועדות לסיום הקשר ופירוק התא המשפחתי בדרך של חתימה על הסכם גירושין.

בטרם החתימה על הסכם גירושין, חשוב כי תגיעו ביניכם להסכמות בכל העניינים הקשורים מעצם טיבו וטבעו בהליך של גירושין, לרבות כל העניינים של דמי מזונות, משמורת, הסדרי ראייה, חלוקת רכוש וההסכמה להתגרש.

לאחר שהתדיינתם ביניכם והגעתם להסכמות בדבר העניינים הנובעים מקיומו של הליך גירושין, עליכם לפנות לעורך דין הבקיא בתחום של דיני משפחה, אשר יוכל לסייע לכם להעלות הסכמות אלו על הכתב אשר יקרא הסכם גירושין. עורך דין הבקיא בתחום של גירושין, ינסח בעבורכם הסכם גירושין הוגן אשר ישקף את האינטרסים של שני הצדדים וינוסח בצורה משפטית.

לאחר החתימה על הסכם גירושין, יש לאשרו בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני וליתן לו תוקף של פסק דין מחייב. משאושר אותו הסכם גירושין, ניתן להגיש בקשה בהסכמה להתגרש בבית הדין הרבני האזורי, אליה יש לצרף את אותו הסכם גירושין שאושר, ואז יקבעו לכם מועד לסידור הגט.

מרבית הזוגות, אשר התגרשו, יעידו כי הדרך היעילה והנכונה ביותר להתגרש היא באמצעות עריכת הסכם גירושין, אשר מסדיר את כל העניינים הנובעים מעצם קיומו של הליך גירושין.

שכן, חתימה על הסכם גירושין הנה אלטרנטיבה, זולה יותר וקצרה יותר וכן מסייעת לבני הזוג לסיים את מערכת הנישואין בדרכי נועם, כך שיוכלו בעתיד לשמור על סוג של מערכת יחסים תקינה למען הילדים המשותפים.

חשוב כי תדעו, שלא ניתן לחייב את מי מהצדדים להתגרש עקב העובדה שחתם הוא על הסכם גירושין. שכן, אותו הסכם גירושין, מסדיר אך ורק את העניינים הנובעים מעצם קיומו של אותו הליך גירושין ובמידה ואחד הצדדים חוזר בו מהסכמתו להתגרש (חרף העובדה שציין זאת במעמד החתימה על הסכם גירושין) או אז ייאלצו הצדדים להתגרש בדרך של התדיינויות משפטיות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים.

פנו אלינו המרכז הארצי  לזכויות הגבר ואנו נחסוך לכם כסף רב וריצות מיותרות לבתי משפט.

זכרו, לעורכי דין יש לפעמים אינטרס למרוח את  הזמן  לשם רווח כספי אנו לא ניתן שדבר זה יקרה לכם.

טל: 03-6857777, 1-700-700-897

 

 

כתיבת תגובה

Call Now Button