גירושין

אתה, גבר נשוי שנמצא בהליך גירושים, מצאת את עצמך בסיוט, האישה האוהבת הפכה לאויבת, ואתה מרגיש שהפכת לבן ערובה שלה ואתה "וחי מיום ליום" במאבק הישרדות, וכל זאת בגלל האפליה הקיימת בענייני גירושים, המקנות את כל הזכויות לאישה.

לדוגמה – אין דבר קל יותר לאישה בתהליך גירושים שרוצה לזרוק את בעלה מביתו. היא תיצור פרובוקציות על מנת לגרום לך לצעוק עליה. היא תתלונן נגדך במשטרה, ומספיק שהיא תגיד שהיא חשה מאוימת והמשטרה כבר תפעיל נגדך את סמכויותיה הנרחבות: או שתיעצר, ואו שתועמד למשפט פלילי, ואו במקרה "הטוב" תורחק מהבית שלך, ומילדיך לכל תקופת הליך הגירושים ועד בכלל. וכל זאת בחסות החוק.

בתום ההרחקה האישה תגיש נגדך צו הרחקה בבית המשפט לענייני משפחה או בית המשפט השלום. לעומת זאת אם אתה תתלונן במשטרה נגד האישה, ידחו את התלונה בטענת "חוזר עניין לציבור”. תרצה להתחיל בהליך גישור גירושים? היא פשוט תפוצץ את כל העניין.

בנוסף, אף על פי שהיא עובדת, היא תקבל מהמדינה באמצעות "הסיוע המשפטי" עו"ד לענייני גירושים שימרר לך את החיים ויעזור לה לפעול נגדך במגוון הליכים משפטיים. אתה, כמובן, לא תקבל דבר.

הליכים משפטיים:

עורך הדין שלה יגיש בנוסף לתביעת גירושים נגדך תביעת משמורת ילדים, תביעה למזונות לאישה והילדים, וכן מדור ספציפי (שזה אומר שהיא דורשת לגור במגורים שלכם , דבר שמונע ממך להגיש תביעה לפירוק שיתוף).

וכך ברגע אתה הופך להיות כספומט ואבא של מזונות. בגלל שהמדינה מפלה אותך לרעה.

ועוד גם הקשר עם ילדיך עלול לעמוד בפני גירושים! מספיק שהאישה "תצהיר בשבועה של שקר" שאתה מסוכן לילדיך – בית משפט לענייני משפחה יפנה את העניין לקבל חוות דעת של העובדים הסוציאליים העוסקים בגירושים, והם לא לוקחים סיכון, וימליצו לבית המשפט שאתה תראה את ילדיך באמצעות לשכת קשר, והמגע בינך וילדיך יהיו באמצעות אנשים זרים.

כל תהליך גירושים בישראל הוא קשה ביותר לגברים שאין להם ביטחון, וכל עתידם תלוי בעו"ד יקרים שלעתים כלל לא בקיאים בנושא הגירושים.

על מנת לתת מענה לכל אלו הוקם המרכז לזכויות הגבר, שהוא הוותיק ביותר, ועובד בשיתוף עם מיטב אנשי המקצוע של תחום הגירושין שילוו אותך בכל התקופה הקשה של חייך, כי רק לנו יש את האפשרות לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

אלמג"נ הוא ארגון זכויות הגבר במשפחה הוא הוותיק ביותר, ויש לו נציגויות בכל רחבי הארץ ובעולם.
אנו עומדים לרשותך 24 שעות לרבות שבתות וחגים.

משרדינו נימצא ברח' מרמורק 4 תלאביב.

לקביעת פגישות התקשר

03-6857777

1-700-700-897

Call Now Button