גירושין

אתה, גבר נשוי שנמצא בהליך גירושים, מצאת את עצמך בסיוט, האישה האוהבת הפכה לאויבת, ואתה מרגיש שהפכת לבן ערובה שלה ואתה "וחי מיום ליום" במאבק הישרדות, וכל זאת בגלל האפליה הקיימת בענייני גירושים, המקנות את כל הזכויות לאישה.

לדוגמה – אין דבר קל יותר לאישה בתהליך גירושים שרוצה לזרוק את בעלה מביתו. היא תיצור פרובוקציות על מנת לגרום לך לצעוק עליה. היא תתלונן נגדך במשטרה, ומספיק שהיא תגיד שהיא חשה מאוימת והמשטרה כבר תפעיל נגדך את סמכויותיה הנרחבות: או שתיעצר, ואו שתועמד למשפט פלילי, ואו במקרה "הטוב" תורחק מהבית שלך, ומילדיך לכל תקופת הליך הגירושים ועד בכלל. וכל זאת בחסות החוק.

בתום ההרחקה האישה תגיש נגדך צו הרחקה בבית המשפט לענייני משפחה או בית המשפט השלום. לעומת זאת אם אתה תתלונן במשטרה נגד האישה, ידחו את התלונה בטענת "חוזר עניין לציבור”. תרצה להתחיל בהליך גישור גירושים? היא פשוט תפוצץ את כל העניין.

בנוסף, אף על פי שהיא עובדת, היא תקבל מהמדינה באמצעות "הסיוע המשפטי" עו"ד לענייני גירושים שימרר לך את החיים ויעזור לה לפעול נגדך במגוון הליכים משפטיים. אתה, כמובן, לא תקבל דבר.

הליכים משפטיים:

עורך הדין שלה יגיש בנוסף לתביעת גירושים נגדך תביעת משמורת ילדים, תביעה למזונות לאישה והילדים, וכן מדור ספציפי (שזה אומר שהיא דורשת לגור במגורים שלכם , דבר שמונע ממך להגיש תביעה לפירוק שיתוף).

וכך ברגע אתה הופך להיות כספומט ואבא של מזונות. בגלל שהמדינה מפלה אותך לרעה.

ועוד גם הקשר עם ילדיך עלול לעמוד בפני גירושים! מספיק שהאישה "תצהיר בשבועה של שקר" שאתה מסוכן לילדיך – בית משפט לענייני משפחה יפנה את העניין לקבל חוות דעת של העובדים הסוציאליים העוסקים בגירושים, והם לא לוקחים סיכון, וימליצו לבית המשפט שאתה תראה את ילדיך באמצעות לשכת קשר, והמגע בינך וילדיך יהיו באמצעות אנשים זרים.

כל תהליך גירושים בישראל הוא קשה ביותר לגברים שאין להם ביטחון, וכל עתידם תלוי בעו"ד יקרים שלעתים כלל לא בקיאים בנושא הגירושים.

על מנת לתת מענה לכל אלו הוקם המרכז לזכויות הגבר, שהוא הוותיק ביותר, ועובד בשיתוף עם מיטב אנשי המקצוע של תחום הגירושין שילוו אותך בכל התקופה הקשה של חייך, כי רק לנו יש את האפשרות לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

הסכם גירושין.

במידה והחלטתם לפרק את התא המשפחתי וחשוב לכם כי פירוק זה ייעשה בדרכי שלום ונועם, הרי שפניכם מועדות לסיום הקשר ופירוק התא המשפחתי בדרך של חתימה על הסכם גירושין.

בטרם החתימה על הסכם גירושין, חשוב כי תגיעו ביניכם להסכמות בכל העניינים הקשורים מעצם טיבו וטבעו בהליך של גירושין, לרבות כל העניינים של דמי מזונות, משמורת, הסדרי ראייה, חלוקת רכוש וההסכמה להתגרש.

לאחר שהתדיינתם ביניכם והגעתם להסכמות בדבר העניינים הנובעים מקיומו של הליך גירושין, עליכם לפנות לעורך דין הבקיא בתחום של דיני משפחה, אשר יוכל לסייע לכם להעלות הסכמות אלו על הכתב אשר יקרא הסכם גירושין. עורך דין הבקיא בתחום של גירושין, ינסח בעבורכם הסכם גירושין הוגן אשר ישקף את האינטרסים של שני הצדדים וינוסח בצורה משפטית.

לאחר החתימה על הסכם גירושין, יש לאשרו בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני וליתן לו תוקף של פסק דין מחייב. משאושר אותו הסכם גירושין, ניתן להגיש בקשה בהסכמה להתגרש בבית הדין הרבני האזורי, אליה יש לצרף את אותו הסכם גירושין שאושר, ואז יקבעו לכם מועד לסידור הגט.

מרבית הזוגות, אשר התגרשו, יעידו כי הדרך היעילה והנכונה ביותר להתגרש היא באמצעות עריכת הסכם גירושין, אשר מסדיר את כל העניינים הנובעים מעצם קיומו של הליך גירושין.

שכן, חתימה על הסכם גירושין הנה אלטרנטיבה, זולה יותר וקצרה יותר וכן מסייעת לבני הזוג לסיים את מערכת הנישואין בדרכי נועם, כך שיוכלו בעתיד לשמור על סוג של מערכת יחסים תקינה למען הילדים המשותפים.

חשוב כי תדעו, שלא ניתן לחייב את מי מהצדדים להתגרש עקב העובדה שחתם הוא על הסכם גירושין. שכן, אותו הסכם גירושין, מסדיר אך ורק את העניינים הנובעים מעצם קיומו של אותו הליך גירושין ובמידה ואחד הצדדים חוזר בו מהסכמתו להתגרש (חרף העובדה שציין זאת במעמד החתימה על הסכם גירושין) או אז ייאלצו הצדדים להתגרש בדרך של התדיינויות משפטיות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים.

לקבלת יעוץ התקשרו: 052-333-7107

Call Now Button