בית משפט לענייני משפחה

לכל הסכסוכים, המחלוקות, והבעיות במשפחה יש כתובת רשמית אחת: בית משפט לענייני משפחה. בבית משפט זה דנים בצורה מיוחדת: בניגוד לבתי דין אחרים – בית משפט לענייני משפחה אינו כפוף לסדרי הדין והראיות ולכן הוא יכול להיות גמיש יותר ולהפעיל שיקול דעת רחב יותר בהתאם למקרה העומד לפניו.

בית דין לענייני משפחה מתעסק בכל העניינים הקשורים לבעיות משפחתיות: מזונות ילדים, מזונות אישה, משמורת ילדים,הסדרי ראיה, בדיקת אבהות, דיני ירושה, חלוקת רכוש ובסכסוכים בין בני משפחה או בין עיזבונו של אדם לבין בן משפחתו.

חשוב לציין כי בית משפט לענייני משפחה אינו דן בענייני נישואין או גירושין, ולא בגט עצמו או בשלום בית, כל העניינים הללו הנם בסמכות ייחודית של בית הדין הרבני.

בענייני משמורת ילדים, רכוש ומזונות אישה הסמכות בין בית משפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני זהה.

אנו ממליצים מאוד שלא לנהל הליך משפטי בבתי הדין הללו לבד. מדובר בהליך מורכבודרוש ידע משפטי רב. ההליכים המשפטיים אורכים בד"כ בין מספר חודשים למספר שנים, תלוי במורכבות התיק, ובדרך התנהלותם של הצדדים.

עורך דין המומחה לענייני משפחה ייתן לך את המענה הטוב ביותר להתמודדות עם מערכת המשפט. במרכז של זכויות הגבר ישנם את מיטב עורכי הדין המומחים אשר יעמדו לרשותך בכל שאלה ופנייה.

כל הטיפול והליווי מתבצעים בדיסקרטיות מוחלטת, ואף אם הנך מיוצג על ידי עורך דין, אתה מוזמן אלינו לקבלת מידע נוסף.

מעבר לעיסוק בתחום הפרטי, המרכז לזכויות הגבר פועל כדי לשנות את החקיקה בכנסת בנושא מעמד אישי.

בתקופה הקשה של חייך אנו נעזור לך ונגרום למהפך בחייך.

כתובתנו:
רח' מרמורק 4-6 קומת קרקע, תל אביב

טל: 1700700897

טל: 03-6857777

Call Now Button