אודות המרכז הארצי לזכויות הגבר

המרכז הארצי לזכויות הגבר  נוסד בשנת 1997, בעקבות הצורך במתן מענה לגברים  שמתמודדים עם תביעות משפטיות בבתי המשפט.

אמנם במרבית המקרים החוק נועד להגן על הנשים,  אך פעמים רבות אנו שוכחים שגם לגברים יש זכויות וגם לגברים מגיע מענה משפטי ראוי.

המרכז הארצי  לזכויות הגבר   – ליווי משפטי צמוד:

גברים רבים נתקלים מדי יום בסיטואציות בעייתיות הנובעות מתהליכי פרידה וסיום הזוגיות . הבעיה נוצרת כאשר לזוג הנשוי ישנם ילדים ורכוש פעמים רבות הבעיה מחמירה ,  שבני הזוג לא מגיעים להסדר בינהם ונתקלים בעורכי דין אשר מורחים את התהליך על גבי זמן לשם האינטרס האישי שלהם שכן כך הם מרוויחים יותר כסף מכל דיון.

זכויות הגבר במשפחה – דרכי סיוע:

המרכז הארצי  לזכויות הגבר     מטפל בשלל בעיות הנוגעות בנושא זכויות הגבר במשפחה.

אנו נעזור לכם לטפל בשלל בעיות ותביעות משפטיות   שיקצרו לכם את התהליך ולא יתנו לעורכי הדין למרוח את הזמן ובכך לגרום לכם להוצאות כספיות מיותרות.

נושאי טיפול עיקריים במרכז זכויות הגבר:

*משמורת ילדים
*תביעות מזונות
*מסורבי גט
*פלילים במסגרת המשפחה
*אבות בעל כורחם – טיפול במקרים של גניבת זרע
*החלוקת רכוש במסגרת תהליכי גירושין
*ייצוג משפטי בבית משפט לענייני משפחה
*בדיקת אבהות

זכויות הגבר  במשפחה – ייעוץ והדרכה בהתאמה אישית:

המרכז הארצי  לזכויות הגבר    הוקם בשבילכם גברים – אנו כאן בשבילכם ונשמח להושיט לכם יד.

המרכז הוקם על ידי אנשים בעלי ניסיון מקצועי בתחום  שחשו כי המערכת המשפטית אינה מעניקה פיתרון ראוי לנשים וגברים  במסגרת תהליכי פרידה וגירושין, ובמקרים רבים אף מפלה את הנשים או את הגברים שנתקלים בדלתות אטומות ובחוסר ידיעת החוק אשר גורמים לתהליך להיות ארוך ובהוצאות כספיות מיותרות.

מרגע פנייתכם תזכו בליווי אישי ומשפטי צמוד , לצד הדרכה כיצד עליכם לטפל בבעיה שנוצרה.

המרכז הארצי  לזכויות הגבר   יספק עבורכם קבוצות תמיכה, בהן תוכלו ללמוד מהן זכויות הגבר בגירושין ואילו פתרונות תוכלו לקבל בהתאם למקרה שלכם.

לכל גבר עומדת כיום האופציה להיות ידועים  בציבור עם בת זוגו/ בן זוגה  ובכך לזכות להטבות ותנאים נוחים יותר, במידה ועולה הצורך לפרק את הזוגיות.

המרכז הארצי  לזכויות הגבר    – מיטב אנשי המקצוע:

המרכז הארצי  לזכויות הגבר    תמצאו את מיטב אנשי המקצוע שיעניקו לכם הדרכה וייעוץ בשלל בעיותו בנות והקשורות בזוגיות . המרכז מעניק ליווי צמוד בתלונות המוגשות במשטרה לצד כתבי אישום פליליים.

כמו כן מספק המשרד ליווי צמוד עד גמר ההליכים מול בת הזוג . טיפול וליווי בשלל בעיות הנוגעות  לנושא הגירושין, ומעניק שלל סדנאות לגברים הנמצאים במצבי לחץ ודיכאון.

אנשי המקצוע שלנו יעניק לכם תמיכה והדרכה על זכויות הגבר במשפחה במרכז ממתינים לכם עורכי דין, חוקרים פרטיים, מגשרים ופסיכולוגים שיעזרו לכם להתמודד בצורה דיסקרטית עם כל סיטואציה בצורה הטובה ביותר.

המרכז הארצי  לזכויות הגבר   – פועלים בשבילכם בכל עת:

מלבד המרכז הארצי  לזכויות הגבר   , פועל המרכז לזכויות הגבר גם לשינוי החקיקה בכנסת בנושא מעמד אישי. אנו פועלים ימים כלילות בשבילכם, על מנת שגם זכויות הגבר יקבלו  מענה הולם.

פנו אלנו  לך אנו נחסוך לכם זמן יקר וכסף רב, פנו אלינו בטרם תפנה לעורכי דין מהסיבה שלפעמים גם עורכי דין מחפשים למשוך את תהליך הגירושין בשביל להרוויח כסף מכל דיון ודיון .

המרכז הארצי  לזכויות הגבר

דע את זכויותיך לקבלת יעוץ התקשרו עכשיו: 052-333-7107